;

3 July 2012      ANGEL     29 Comments     Views 7145    
Category: Stars



Riley Keough
მოდელი და მსახიობი რაილი კიო, რომელიც ელვის პრესლის შვილიშვილია (ლიზა მარია პრესლის პირველი შვილი დენი კიოსგან)
14 წლის ასაკიდან ჩაება შოუ ბიზნესში, მისი დებიუტი 2004 წელს შედგა იტალიაში Dolce & Gabbana -ს ჩვენებაზე,
აგვისტოში კი Vogue -ის გარეკანი დაამშვენა დედასთან და ბებიასთან - პრისცილასთან ერთად.
მალე Christian Dior -ის სუნამოს სახეც გახდა. თუმცა საბოლოოდ მსახიობობა არჩია.

Riley KeoughRiley Keough

Birth Name: Danielle Riley Keough
Age: 23, born 29 May 1989
Born and residing in: United States
Height: 5' 7"



რაილის სამოდელო კარიერა წარმატებით მიემართებოდა, 2010 წელს შედგა მისი სამსახიობო დებიუტი ფილმში The Runaways, სადაც დაკოტა ფენინგის პერსონაჟის ჩერის დის როლი - მერი განასახიერა. შემდგომ კი გადაიღეს ფილმში The Good Doctor, სადაც სრული როლი ხვდა და პარტნიორობას ორლანდო ბლუმი უწევდა.

Riley KeoughRiley Keough

ასევე მთავარი როლი ხვდა ფილმში Jack & Diane. 2012 წლის ფილმში Magic Mike მცირე როლს დასჯერდა, თუმცა ეს ფილმი მისთვის საკმაოდ მნიშნველოვანი აღმოჩნდა, რადგან გაიცნო მსახიობი ალექს პეტიფაიერი, რომელთანც რომანი გააჩაღა და მარტის თვეში გახდა ცნობილი, რომ 6 თვიანი რომანის შემდეგ წყვილი დაინიშნა! ფილმი Magic Mike კი სულ ახალახანს გამოვიდა ეკრანებზე.



რაილი ნორას სახით ალექსის პერსონაჟს ხიბლავს და ითრევს ბიძნურ ბიზნესში. ფილმის პროდიუსერი რიდ კეროლინი ამბობს, რომ რაილის დანახვისას კასტინგზე რა თქმა უნდა აღნიშნეს, რომ ის ელვისის შვილიშვილია, თუმცა მისი ფირი იმავე რიგითობით განიხილებოდა როგორც სხვა კანდიდატების, თუმცა ფირზე ასახული რაილის ვიზუალურობის და შესრულების მანერის გამო, და მხოლოდ და მხოლოდ ამის გამო რაილის კანდიდატურამ სიაში #1 ადგილზე გადაიწია!



რაილის და ალექსის რომანი ალექსის წინა co-star-ებთან გაბმულ რომანებზე მტკიცე ჩანს. მას ხომ თითქოს ჩვევაში აქვს ეკრანული გრძნობები ისე გაიზიაროს მის პარტნიორთან, რომ ის რეალურ ცხოვრებაშიც გადმოიტანოს, როგორ Wild Child-ზე მუშაობისას ემა რობერტსთან და I am number four -ზე მუშაობისას დიანა აგრონთან. თითოეულ მათგანს გარკვეული ხნის განმავლობაში ხვდებოდა. რაილისთნ ურთიერთობაში კი უკვე 9 თვეს ითვლის.



კეროლინი ამბობს რომ რაილისა და ალექსს შორის რომანი არ შეუნიშნავს გადასაღებ მოედანზე რადგან ფიქრობდა ეს თამაშის ნაწილი იყო. ასევე ამბობს, რომ ისინი ერთმანეთისგან განსხვავებული პიროვნებები არიან, თუმცა კარგად ერწყმიან ერთამენთს. ორივე მათგანი მოკრძალებული პიროვნებაა და მიიჩნევს, რომ მათი რომანი პრესისთვის საინტერესო არ იქნება, რადგან ძალიან ჩვეულებრივები არიან რეალურ ცხოვრებაში და არ უყვართ ყურადღება.



ამ ეტაპზე რაილი მუშაობს ფილმზე Yellow, სადაც სიენა მილერის ნარკოდამოკიდებული ქალის პერსონაჟის ახალგაზრდობას ანსახიერებს. და როზი ჰანტინგტონ უაითლისთან, ზოი კრავიცთნ და ადელაიდ კლემენსთან ერთად აფრიკაში, სადაც იღებენ ფილმს Mad Max Fury Road



გოგონა ბავშვობიდან ვარსკვლავურ გარემოში იზრდებოდა
"ხალხს გონია მე ცოცხალი ვიყავი, როცა ის იყო ცოცხალი"
- ამბობს რაილი და გულისხმობს ბაბუამის ელვის პრესლის, რომელსაც სიცოცხლეში ვერ მოესწრო. რილი ელვისის გარდაცვალებიდან 12 წლის შემდეგ დაიბადა. გოგონა ასევე ამბობს რომ არც მაიკლ ჯექსონს იცნობდა დიდად, რომელიც მისი მამინაცვალი იყო 6 დან 11 წლის ასაკამდე. დედამისი ლიზა მარია პრესლი და მაიკლ ჯექსონი 1994 წელს დაქორწინდნენ, როცა რაილი 6 წლის იყო. ამბობს რომ მაიკლს იცნობდა როგორც კაცს, რომელსაც ის სკოლაში მიყავდა, დადიოდნენ ცურვაზე და ნევერლენდში გართობის საშუალებას აძლევდა. მაიკლთან განქოწინების შემდეგ მალე მამინაცვლის ადგილი ნიკოლას კეიჯმა დაიკავა, ამ დროისათვის რაილი თინეიჯერი იყო და არ გამოთქვამდა მასთან დაახლოების სურვილს. ერთერთ ინტერვიუში რაილიმ აღნიშნა, რომ ლიზა შესანიშნავი დედა იყო, თუმცა მათ სახლში მუდამ ძალიან ბევრი ხალხი ირეოდა და ცვლიდნენ ერთმანეთს, ეს კი მას დისკომფორტს უქმნიდა.








Magic Mike -ის გადაღებებზე




აგნეს დეინთან და ზოი კრავიცთან ერთად




Runaways -ის გადაღებებზე









რაილი სამოდელო კარიერის დასაწყისში



2004 წელს Dolce & Gabbana -ს ჩვენების შემდეგ








2006 წელს მონაწილეობა მიიღო Victoria's Secret -ის ჩვენებაში











Category: Stars
Tags:

Share it
Comments

« 1 2 »


Welcome to ANGEL.GE

at our web page you can see the latest top newses about fashion world, street styles, trends, street styles, films, quotes and many other interesting things...

ANGEL.GE ინსტაგრამზე - Instagram

Back to Top